Lidé, kteří vlastní Microsoft původní Dotyková myš můžete stáhnout novou aktualizaci, která jim umožní používat dotykové gesto podpory pro Windows 8. Aktualizace přichází v podobě společnosti myš a klávesnice Center 2.0 software, který nahradí Microsoft předchozí IntelliPoint a IntelliType softwae.

Ke stažení, který je nyní k dispozici prostřednictvím internetových stránkách podpory společnosti Microsoft , přichází v různých jazycích, každý s 32-BT a 64-bitová podpora pro Windows 7 a Windows 8. Lidé, kteří vlastní dotykové Microsoft myš budou mít nyní přístup k mnoha konkrétních gest ovládacích prvků ve Windows 8 s touto novou aktualizaci prostřednictvím softwaru v nastavení.

Nový software také podporuje řadu dalších společností Microsoft z PC myší a klávesnic. To zahrnuje nedávno spuštěný Microsoft Wedge myš . Bohužel, tato nová myš a klávesnice Center 2.0 aktualizace neumožňuje konkrétní gesto příkaz určený pro Windows 8 pro tento produkt a není ani slovo o tom, kdy, nebo jestli bude Microsoft přidat tuto podporu do nového Wedge Mouse.

Logitech již oznámila plány na vydání řadu nových PC myší a klávesnic , které bude podporovat gesto kontroly ve Windows 8.

Via: The Verge
Zdroj: Microsoft Myši a klávesnice Center 2.0 ke stažení