Xbox 360 vlastníky, kteří se přihlásili, podívejte se na náhled aktualizace dlouho očekávaný nový update pro herní konzoli rozhraní Dashboard uživatel nyní může začít. Microsoft vydal aktualizaci pro nové uživatelské rozhraní dnes. To bude třetí verze uživatelského rozhraní Xbox 360 už od Microsoft vypustil konzole v roce 2005.

Nový Xbox Dashboard má dlaždice-themed rozhraní podobné tomu, co Microsoft, aby na jeho telefonní Windows 7 mobilního operačního systému. To také připomíná Metro vzhled nadcházející Windows 8 operační systém.

Nová aktualizace přidává podporu pro Kinect kamery Microsoft pro řízení pohybu. Kinect je rozpoznávání hlasu umožňuje uživatelům procházet i když nové uživatelské rozhraní, nebo si můžete jednoduše pohybovat a mávat rukou pro práci s novou palubní desku. Přesto Další novinkou je nový Bing vyhledávání na základě možností, které umožní uživatelům vyhledávat něco k dispozici pro Xbox 360, nebo přes regulátor s Kinect pomocí hlasové funkce.

Další nové funkce v novém Dashboard aktualizace jsou hráči upozorňovat na jejich různé hry Xbox 360 úspěchy a jejich sdílení prostřednictvím svého účtu Facebook nebo Twitter. K dispozici jsou také nové „majáky“, které umožňují hráčům poslat na dobu neurčitou pro přátele pozvat ke hře konkrétní hry online.

Není slovo, ale když poslední veřejná verze Dashboard aktualizace půjde bydlet, ale s jistotou je, že bude k dispozici všem uživatelům Xbox 360 někdy v listopadu.