nokia_2520_front

 

Pověsti kolem tabletů úsilí Nokia vždy navrhl, že vedle , 10 -palcový Lumia 2520 můžeme také vidět menší verzi . A teď jsme se konečně začínají mít solidní důkaz pro toto .

Novinky přichází přes indické vstupu importu , který se zmiňuje zařízení pod jejím interním názvemRX – 115 . Vstup skluzu zmiňuje 8.3 – palcový 1080p zařízení, které podporuje Nano – SIMS , a některé pověsti dokonce naznačují, tento tablet Nokia může také podporovat stylus . Možná si pamatujete , že jsme původně viděli tuto kódové označení ve zprávě AdDuplex z doby před několika měsíci , takže je to velmi hezké vidět další potvrzení své existence.

Tato nadcházející tablet , pokud je skutečně dostat na trh , mohou nést jméno na trhu Lumia 2020 a pokud jde o specifikace a designu je to se očekává, že být jenmenší verzejiž zahájila 2520 .

Menší tablet , v rozsahu 7 až 8 palců , viděli rostoucí popularitu v nedávné době, a se systémem Windows 8.1 , který přidává podporu pro tyto formy -faktory , je to jenotázka času, než další Windows OEM začali vytvářet takové zařízení .