unnamed

 

Vždy zůstat ve spojení s aplikací Battlelog mobilní. Zkontrolujte, zda vaše statistiky, vidět, co dělají vaši přátelé v krmivu, a získejte nejnovější zprávy.
Battlelog je sociální platforma s bohatým množstvím seznam, který pohání Battlefield 3 ™, která vám umožní připojit a hrát si s přáteli a sledovat vývoj své vlastní vojáky a svých přátel a zjistit, kdo může vyšplhat až na vrchol.
Tato bezplatná aplikace vám dává možnost udržet až do dnešního dne, co se děje právě teď na Battlelog a jak vaši přátelé pokračují.

unnamed (1)

Battlelog Vlastnosti:
– Battle Feed: Získat v reálném čase upozornění, když vaši přátelé odemknout nové zbraně nebo získat nové ocenění. „Hooah!“ A komentovat jejich příspěvky.
– Com Center: Podívejte se, které přátelé hrají právě teď a jaké servery se hrají na. Zobrazit profily svých přátel a plánovat utkání tím, zanechání vzkazu na jejich krmení.
– Statistiky a odemyká: Bedlivě sledovat na vašem výkonu na bojišti s podrobnými voják statistiky. Podívejte se na psí známky, které jste nasbírali od svých nepřátel, a vidět, jaké nové zbraně, pomůcky, a upgrady se chystáte odemknout další.
– Úkoly: Sledovat svůj pokrok směrem k kritéria každé zakázky a vidět ty, které jste nejblíže k dokončení další.
– Žebříčcích: Porovnejte své postavení mezi svými přáteli původu a zobrazit nejlepší hráče po celém světě na světovém žebříčku.
– Novinky: Zůstaň v obraze s nejnovějšími Battlelog a Battlefield zprávy. Získat základní aktualizace přímo z DICE, vývojářů Battlefield 3.

Podporované hry:
– Battlefield 3 ™
– Medal of Honor ™: Warfighter

 

Stáhnout zde:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.bf3bl.bv